Najlepsza giełda kryptowalut ? – Top 5

Najpopularniejsze giełdy kryptowalut

Która giełda kryptowalut jest najlepsza ? Której warto zaufać ? Ranking na bazie własnych doświadczeń.

Rozpoczynając przygodę z kryptowalutami bardzo często pojawia się pytanie dotyczące wybory odpowiedniej giełdy. Która giełda kryptowalut jest najlepsza ? Która ma niskie opłaty transakcyjne ? Na której giełdzie kryptowalut notowanych jest najwięcej dobrych projektów ? Mając to na względzie, przygotowaliśmy dla Was mały ranking. Oto zestawienie giełd, które według nas zasługują na największą uwagę.

 

 

Ranking giełd kryptowalut – Top 5 

 

 

1. BINANCE Giełda, która przebojem wdarła się na rynek. Powstała w 2017 i bardzo szybko podbiła serca użytkowników, głównie za sprawą narzędzi do trejdingu. Posiada świetną aplikację mobilną.

Bardzo wiele projektów kryptowalutowych marzy by być notowana właśnie na tej giełdzie. Chodzi nie tylko o wielkość obrotów tam panujących, ale również o prestiż. Dziś Binance to I Liga. 

>> Załóż konto
2. KUCOIN Giełda, którą charakteryzuje nie tylko bardzo dobry marketing ale również niskie opłaty transakcyjne ( 0.1 % ). Bardzo często pojawiają się ciekawe konkursy i airdropy ( rozdawanie darmowych monet ). Wszystko to działa bardzo sprawie i szybko.

Giełda posiada również własny token o nazwie KuCoin Shares ( KCS ). Użytkownicy trzymający KCS ( KCS holders ) mają możliwość otrzymywania diwidend.  50 % zysków z opłat transakcyjnych dystrybuowana jest pomiędzy posiadaczy KCS.

>> Załóż konto

3. BITBAY Giełda numer 1 w Polsce, niestety z powodów prawnych została zmuszona do emigracji na Malte, co zapewne znacząco opóźniło jej ekspansje. Cieszy się bardzo dużą popularnością, głównie za sprawą wpłaty i wypłaty w Polskich Złotych.

Osiągnęła również duży sukces na rynku międzynarodowym. Plany jej rozwoju są naprawdę imponujące. Trzymamy mocno kciuki za jej rozwój.

>> Załóż konto
4. BITTREX Giełda, która przeżywała swój okres świetności w roku 2017. Jednak dość niespodziewanie go zakończyła. Bezpodstawne zamykanie kont, konieczność weryfikacji i zmiana interfejsu na mniej przyjazny, spowodowały masowy odpływ użytkowników m.in do Binance.

Niemniej jednak obecnie giełda ma się dobrze i ma na swojej liście ciekawe projekty, nie notowane na innych giełdach.

>> Załóż konto
5. HUOBI Azjatycki gigant, działający nieprzerwanie od 2013 roku. Za sprawą zbanowania giełd wymiany Bitcoina i ICOs w Chinach we wrześniu 2017, musiał postawić na ekspansje ( Korea, Singapur, Japonia ).

Giełda ta zaskakuje przede wszystkim mnogością zabezpieczeń. W przypadku wypłat musimy podać jednocześnie kod 2FA, kod SMS, a na dodatek link potwierdzający w mailu. Za to oczywiście wielki plus !

 >> Załóż konto

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.